Українська література - шкільні твори - 2023

Як Івасик рятував сосонку (за оповіданням О. Пчілки «Сосонка»)

Всі публікації щодо:
Косач Ольга

1. Олена Пчілка — видатна українська письменниця. (Олена Пчілка написала багато цікавих віршів, оповідань і казок для української малечі. О. Пчілка — мати поетеси Лесі Українки).

2. Хлопчик Івасик — рятівник сосонки в оповіданні О. Пчілки «Сосонка». (Івасик живе з батьком Максимом у селі. Батько Максим зрубав сосонку задля продажу. Сосонку купили для панського свята).

3. Як Івасик рятував сосонку. (Пани використали сосонку на різдвяне свято і викинули у двір. Івасик забрав сосонку додому і поставив у себе для того, щоб, навіть пожовкла, вона не пропала зовсім).

4. Як сосонка врятувала Івасика. (Івасик не зміг жити в панів і побіг додому. Він заблукав у лісі в завірюху і зовсім пропав би, якби не сосонка, поставлена при дорозі).

5. Бережіть природу — вона збереже вас. (Такого висновку можна дійти, прочитавши оповідання О. Пчілкн. Івасик зберіг сосонку, не дав їй загинути, і сосонка допомогла йому знайти шлях додому. Треба берегти і любити живу природу, тоді вона допоможе зберегти життя на землі).