Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська література - шкільні твори - 2025
Шукаємо щастя по країнах, століттях, а воно скрізь і завжди з нами (за афоризмом Г. С. Сковороди)
Всі публікації щодо:
Сковорода Григорій
Григорій Сковорода — унікальна людина. Він — байкар, поет, філософ, просвітитель. Сковорода відповів на багато питань, які цікавлять людей і зараз. Серед них і питання: «Чому ми не маємо щастя?»
На мою думку, щастя — поряд. Просто ми не помічаємо його. Нам завжди чогось мало: грошей, любові, матеріальних благ… У деяких регіонах Африки, наприклад, живуть набагато гірше. Але там люди не хочуть бути багатими — не бачать у цьому щастя. Я читав про дослідження, проведене психологами в одному африканському селищі. Там зібрали всіх дітей і запропонували цілий кошик фруктів та овочів тому, хто першим добіжить до котрогось дерева (умовного фінішу). Який же був подив психологів, коли діти, взявшись за руки, разом попрямували до дерева, після чого розділили приз на всіх. На питання, чому вони так зробили, діти відповіли, що вони живуть разом і тому мають ділити між собою все. Ці діти розкрили найбільшу філософську таємницю щастя: вони радіють тому, що мають і не сумують від того, що не мають більше.
Я вважаю, що саме цю думку Григорій Савич висвітлив у своєму афоризмі. Ми, як ті самі діти, маємо радіти тому, що маємо. А враховуючи те, що ми живемо у нормальних умовах та не голодуємо — нам взагалі нема на що жалітися. У нас є комп’ютери, Інтернет, гарний одяг, теплі будинки… А найголовніше — ми маємо батьків та рідних і близьких людей, які є найголовнішим скарбом у житті. На жаль, далеко не завжди ми цінуємо те, що маємо. Завжди хочеться отримати більше, але це не можна назвати правильним. До речі, французький кардинал Ришельє казав: «Для того, щоб зробити народ щасливим, треба його позбавити чогось, а потім це повернути». Яка глибока думка! Мені здається, що вона дуже актуальна у наш час. Ми вже настільки звикли до різних благ, що просто багатьох з них не помічаємо. Але інколи бувають, наприклад, перебої в постачанні електроенергії, коли раптом зникає світло, вимикається телевізор і комп’ютер. І лише після того, як подача енергії відновлюється, ми розуміємо, яка це краса, коли все у нашому домі працює, горить світло та показують новий фільм по телевізору…
Таким чином, Г. С. Сковорода відкрив найбільшу таємницю — таємницю людського щастя. Дійсно, воно поряд: у очах рідних людей, у вірних друзях, у сімейному благополуччі. Потрібно лише навчитися його бачити і розуміти, радіти тому, що в нас є, а не переживати, що чогось немає. Адже все — у наших руках, і якщо навчитися радіти малому, тоді буде набагато простіше досягти більшого!