Українська література - шкільні твори - 2022

Добро, любов, взаємна турбота батьків і дітей (у творчості С. Васильченка)

Всі публікації щодо:
Васильченко Степан

Шануй батька й неньку, то буде тобі скрізь гладенько.

Прислів’я

Особливе місце у творчості С. Васильченка посідають твори для дітей. Його оповідання виховують такі сімейні цінності, як добро, любов, взаємна турбота батьків і дітей.

Ось, приміром, його оповідання «Свекор». Це ціла енциклопедія народного життя. Багато з традицій української родини актуальні й нині.

Наприклад: дітей змалку привчали до праці, голова сім’ї — батько, батькам завжди слід дякувати.

В оповіданні «Бусурмен» С. Васильченко зображує в глибокій вірі матір, яка намагається свого сина Семена виховати віруючим.

Герої С. Васильченка відстоюють власну гідність, люблять мріяти, сприймати все з гумором. Ми бачимо, що в родинах панує добро, любов, турбота батьків і дітей. Адже здавна в Україні вважалась найбільшою цінністю в житті людини — сім’я.

Батьки виховували своїх дітей з пошаною до старших, працьовитими, порядними. Адже народне прислів’я вчить нас: «Гни дерево, поки молоде, учи дітей, поки малі».На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.