Українська література — шкільні твори - 2022

Моє ставлення до головного герою твору «Тигролови»

Всі публікації щодо:
Багряний Іван

Головним героєм твору Івана Багряного під назвою «Тигролови» є українець Григорій Многогрішний. У творі розповідається про численні і тривалі пригоди цієї молодої людини, про його ставлення до життя, суспільства і всього того, що відбувалося в ті часи. Як відомо, часи, описані в творі Івана Багряного, були трагічними для української нації.

Часи, описані в цьому творі, ознаменувалися масовим порушенням прав українців. Радянська влада була повністю безвідповідальною по відношенню до своїх громадян, у тому числі й до українців, а потім робила практично все для того, щоб забезпечити інтереси держави в цілому, а не окремих її громадян або жителів. Цілком можна сказати, що цей роман став твердим протестом автора проти порушення прав звичайних людей радянської держави.

У романі розказана історія пригод талановитої радянської людини, чоловіка на ім’я Григорій Многогрішний. Варто відразу сказати, яка основна якість цієї людини, щоб потім сформувати своє особисте ставлення до цієї якості. Основна якість Григорія Многогрішного — сміливість.

Йому долею було призначено зіткнутися з безліччю різних проблем, але, як не дивно, він завжди міг здолати почуття, яке завжди гальмує людину — людський страх. Не можна сказати, що Григорію ніколи не було страшно. Але необхідність нормального життя змушувала його боротися з усіма проблемами життя, в тому числі і зі страхом. Будучи інтелігентом за життя, він зміг показувати дійсно надзвичайно сильний характер, який, безумовно, заслуговує великої поваги.

Яке ставлення може бути до відважної людини, такої, якою був Григорій Многогрішний? Думається, що воно було позитивним не тільки з мого боку, але і з боку багатьох тих, хто прочитав цей твір. Сміливі й відважні люди завжди користувалися надзвичайною популярністю, іноді перед ними навіть схилялися. Особливість сміливих і відважних людей в тому, що завдяки їх сміливій діяльності світ ніколи не стоїть на місці, він завжди розвивається, адже сміливі люди є таким собі авангардом розвитку людства, який постійно рухає всіх нас вперед.

Я ставлюся до головного герою роману Івана Багряного «Тигролови» Григорія Многогрішного виключно позитивно. Цей чоловік заслужив таке моє ставлення своїми рідкісними людськими якостями, а саме великою сміливістю і відвагою. Наскільки мені відомо, не тільки мені одному настільки сподобався цей чоловік. Багато людей з тих, хто прочитав цей твір також, склали аналогічну моїй думку, бо Григорій Многогрішний насправді просто не може залишити читача байдужим.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.