Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська література - шкільні твори - 2025
Особливості стилю С. Васильченка
Всі публікації щодо:
Васильченко Степан
І. Особливості стилю С. Васильченка. (Характерними рисами стилю є елементи імпресіонізму (ітргезіоп (франц.) — враження) та романтизму, які розвивались на реалістичному тлі. Багато письменників аналізували творчість С. Васильченка, зокрема Леся Українка відзначала, що «Реалізм і романтизм єднається в лиці одного автора на тисячі прикладів в усіх літературах і се зовсім законне єднання». Це не той імпресіонізм, що притаманний декадентам. У творчості С. Васильченка наявні елементи цього стилю, що базуються на реалістичній основі (як у творчості Чехова, Коцюбинського, Буніна і Винниченка).
II. Використання деталей пейзажу. (Літературні критики ці пейзажні деталі називають «смітинками» в реалізмі, котрі є ознакою імпресіоністичного стилю. Наприклад: «Гримнуло ближче, немов звалив хтось на поміст деревину, загуркотіло й покотилося по небі» («Дощ»), «Заходить ніч, німіє степ і тьмариться…, а вже над ним у темряві далекого неба зажевріла, немов жарина в попелі, вечірня зоре» («На хуторі»).)
III. Ліричний струмінь новел. («Вчительським» творам С. Васильченка притаманний психологічний підтекст, схований у внутрішньому світі героїв. Опис зовнішнього вигляду героїв (портретна характеристика), який пов’язаний з психологічним станом героїв. Наприклад: «Висока, ставна, аж ніби понижчала стеля од неї в кімнаті… Коса біляста. Старанно причісана й пригладжена, проте непокірно набухає і в’ється по голові кучерявою берізкою… Щось невпокій- не на обличчі… Коло губ якась сумовита креска… щось загадчане… («Талант», образ Тетяни).)
IV. Використання гіперболічних мовних засобів. («Світ спортився», «очі нудьгують», обличчя посміхається «блідою осмішкою» — так напише С. Васильчен- ко у новелі «Талант». Деталізація почуттів, пережитих героями або описуваних подій («І зашуміло під вікнами море сухого листя… море плачу, море сліз… Лавою, хвилею мчиться воно, як те військо безталанне, що розбив його ворог, розвіяв, куди видно жене») («Талант»).)
V. Композиційна побудова новел. (Чільне місце у композиції творів займає підтекст з тихим, схожим на чехівський, смутком, з енергією до подолання біди. Єдине спрямування художніх засобів, що «працюють» на художню ідею того чи іншого образу, в створенні контрастних соціальних картин. Змалювання правдивих характерів і ситуацій, за якими слідують напружено-драматичні думки.)