Українська література - шкільні твори - 2022

Родина — це щоденна праця (за оповіданням С. Васильченка «Свекор»)

Всі публікації щодо:
Васильченко Степан

Здавналюди намагалися створювати родини, щоб продовжити свій рід. Мати родину — цезначить мати великі обов’язки перед близькими людьми. В оповіданні СтепанаВасильченка «Свекор» в гумористичному плані розкривається тема родиннихстосунків.

Василько — головний герой твору, якому набридло навчання. Мудрі батьки провчили хлопця, вдавши, що вже не здатні виконувати свої обов’язки.

Васильковізапропонували одружитися і навіть вручили хлібину для сватання. Спочатку цесподобалось хлопцю: «Було б добре, коли б у його була жінка: обід варила бйому, сорочки прала, а він лежав би собі на печі та погукував би до неї…».Але дізнавшись, що треба щоденно на хліб заробляти й податки сплачувати, маленький герой розгубився. Дії батьків виявилися ефективними за будь-якінотації і повчання.

Автор із симпатією та добрим сміхомзображує хлопця. Василько — розумний і добрий, тільки трохи ледачий унавчанні. Занадто він поспішав до дорослого життя, поки не зрозумів, що «насонці тепло, а біля матері добре». Всьому свій час настане. А поки требанасолоджуватися дитинством та виконувати свої учнівські обов’язки. Діти наприкладі батьків вчаться відповідальності, працьовитості. Бо родина — цещоденна праця всіх рідних людей заради спільної мети.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.