Українська література - шкільні твори - 2022

Мотиви, аналіз творчості Остап Вишня

Всі публікації щодо:
Вишня Остап

У творчості Остапа Вишні богато найрізноманітніших сатирико-гумористичних жанрів: усмішки і гуморески, фейлетони і памфлети, нариси й п’єси, гумористичні оповідання для дітей. Але все це завдяки його глибокому знанню народного життя, народного духу, мови, побуту, звичаїв.

Мотивом його гумору стало розуміння і правдиво відтворення у своїх усмішках своєрідного психологічного типу українця, його національного менталітету. В образі українця, створеному Остапом Вишнею, поєднались в народному характері гумор, дотепність, м’якість із почуттями національної гідності, честі, громадянського обов’язку.

Не тількі гумор стал мотивом творчості Остапа Вишні, а також світові та історичні сюжети його творів набували нових ознак і барв, нових відтінків. Він майстерно поєднував іронію, сарказм с історічними та політичними подіями.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.