Українська література - шкільні твори - 2022

Головна думка твору Сіроманець, Вінграновський

Всі публікації щодо:
Вінграновський Микола

Головною думкою твору у повісті "Сіроманець" письменник навчає нас жити в гармонії з природою; бережливо, з повагою ставитися до матінки-природи, частинкою якої є й людина; розрізняти добро і зло; бути милосердними й співчутливими; цінувати дружбу та взаємодопомогу.

Потрібно гуманно ставитися до беззахисних тварин, треба бережливо, з повагою ставитися до природи, частинкою якої є й людина, залишаються вірними один одному; твір вчить захищати тварин, цінувати вірних друзів та завжди приходити на допомогу тим, хто її потребує.

Попри всі випробування, які трапилися на шляху хлопчика й вовка, попри людські негативні вчинки, зло та жорстокість, перемагає дружба та вірність.

У творі зображено протистояння добра і зла, втілення людської доброти й бережного ставлення до хижих тварин. Головними носіями цього є Сашко та Андрій. Він вчить захищати тварин, цінувати вірних друзів та завжди приходити на допомогу тим, хто її потребує.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.