Всі публікації щодо:
Зарубіжна література

Творчі роботи наших відвідувачів

ГОЛОВНІ ЖИТТЄВІ ЦІННОСТІ В КАЗЦІ АНТУАНА де СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ „МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ”

Антуан де Сент-Екзюпері – надзвичайно цікава особистість. Він поєднав у одній особі відомого письменника і досвідченого льотчика. Антуан де Сент-Екзюпері – автор незвичайного твору – казки-притчі „Маленький принц”. Казка повинна була допомогти людям краще зрозумітии одне одного, зблизитись, усвідомити цінність таких понять, як любов, дружба, відданість, відповідальність.

Герой казки – маленький принц – подорожує планетами у пошуках друга і водночас із цікавості. Його світ, світ маленького хлопчика, відрізняється від погляду дорослої людини на життя. Принц інакше дивиться на все, що його оточує, наївно, безпосередньо судячи про те, що відбувається.

Подорож багато чому навчила хлопчика. Він зрозумів, що таке любов та дружба. Принца навчила розумінню цих понять розлука з трояндою та своєю планетою. Він дізнався, що таке відданість та відповідальність.

Маленький хлопчик назавжди запамятав слова Лиса : „… ти завше відповідальний за всіх, кого приручив”.

Було б добре, коли б усі люди керувались законами, про які дізнався маленький принц і якими він керувався у житті.

Петров ОлександрНа нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.