Всі публікації щодо:
Зарубіжна література

Творчі роботи наших відвідувачів

Мій улюблений твір, та уявлення себе на місці головного герою
(На основі роману “Робінзон Крузо“)

На уроках зарубіжної літератури ми вивчали цікавий, пригодницький роман “Робінзон Крузо“, і с тих пір цей роман став моїм улюбленим. Після того як я прочитала цю книжку, мені також було цікаво щоб я відчула коли б потрапила на безлюдний острів.І я почала фантазувати……

Напевне мої подорожі почалися б з того що я відпочивала на жарких берегах Греції, і тут зовсім несподівано мені запропонували поїхати в морську подорож. Мені було дуже цікаво, і тому навіть не роздумуючись я погодилась. Але під час подорожі наш корабель зіткнувся зі скелею, і весь його екіпаж (люди, тварини) попадали в воду і розплились по різним сторонам. Я досі не бачила тих людей, але я сподіваюсь що вони також преплили на мій острів, але на його іншу сторону.Я була не дуже самотнью тому що разом зі мною приплив на цей острів мій улюблений пес.

Спочатку, коли ми потрапили на цей острів нам було дуже сумно, але потім я зрозуміла що треба робити.

Пройшло 2 роки. І ось на моєму острові, який я доречі назвала “Острів задоволення“, є все необхідне для проживання людини. А острів я назвала так тому що тому що тут я можу насправді займатися улюбленою справою. А саме: я змайструвала тренеровочну базу. Де я можу їздити на конях, яких я доречі також знайшла на цьому острові. Їх звичайно мало, лише 15 коней, але зараз підростають маленьки лошенята, які народилися лише 3 місяці тому. Ще на моєму острові є фортепіано і скрипка, які я змайструвала сама. Поки що я вмію грати тільки на фортепіано, а на скрипці тільки вчусь. Але ще скрипка потрібна мені для того щоб відганяти мавп від моїх коней, адже як я зрозуміла їм дуже подобаеться тягать моїх коней за вуха.

Мені дуже сподобався роман “ Робінзон Крузо“, це моя найулюбленіша книга!!!!!!!


Козачок ДашаНа нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.