Всі публікації щодо:
Зарубіжна література

Творчі роботи наших відвідувачів

ВЕЛИЧ КНИГ „БҐАҐАВАД-ҐІТА ЯК ВОНА Є”

Центральною частиною „Махабґарати” є книга „Бґаґавад-Ґіта як вона є” – один з найвеличніших творів духовного, філософського і мистецького спрямування, в якому втілено суть величної мудрості Індії у формі бесіди між Верховним Богом Крішною та його відданим другом Арджуною, якого Господь навчає науці самоусвідомлення.

Народ Індії з пошаною ставиться до цієї книги. Існує навіть такий вислів : „Того, чого немає у „Махабґараті” немає в Індії”.

Головними героями твору висловлюється думка про нетлінну душу, про те, що перемагають завжди ті люди, яким допомагає Всевишній.

Талановитий американський письменник Генрі Девід Торо сказав : „Щоранку я омиваю свій розум у величній, космогонічній філософії Бґаґавад-Ґіти, проти якої наш сучасний світ з його літературою виглядає безпорадним та блідим”.

Книга має велике значення і спрямовує на вибір духовних цінностей. Бо прямувати шляхом благородства й обовязку допомагають людині чистота її помислів і вчинків. Ця думка стверджується у величній книзі „Бґаґавад-Ґіта як вона є”.

Петров ОлександрНа нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.