АНДРІЙ МАЛИШКО - ЛІТЕРАТУРА XX ст. - 11 клас

Хрестоматія для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

АНДРІЙ МАЛИШКО - ЛІТЕРАТУРА XX ст. - 11 клас

Народився в с. Обухові, що на Київщині, у родині шевця, помер у м. Києві. Поет, автор пісень, які стали народними („Пісня про рушник”, „Стежина”, „Вчителько моя”, „Київський вальс”, „Ми підем, де трави похилі...”).

Найвідоміші твори: вірші „Пісня про рушник”, „Чому, сказати, й сам не знаю...” („Стежина”), „Київський вальс”, „Ми підем, де трави похилі...”, „Вчителько моя”, „Журавлі”, „Білі каштани”.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.