Українська література. Довідник, тестові завдання. Повний повторювальний курс, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації - Куриліна О.В. 2020

ПЕРЕДМОВА

Матеріал посібника складається з таких розділів: “Усна народна творчість”. “Давня українська література”, “Література кінця XVIII - початку XX століття”, “Література XX століття”, “Твори українських письменників-емігрантів” та “Сучасний літературний процес”. Кожний із зазначених розділів поєднує відомості про основні віхи життя письменника, короткий зміст, тему, ідею твору, літературознавчі терміни, а також завдання в тестовій формі з вибором однієї правильної відповіді та завдання на встановлення відповідності.

Автори посібника акцентують увагу саме на системі перевірки знань, що дозволить об'єктивно оцінити їх рівень, установити недоліки в підготовці та спланувати роботу з їх усунення. Систему контрольних завдань побудовано за принципом поступового ускладнення. Для самоконтролю подано алгоритм правильних відповідей.

Посібник дає можливість виробити та закріпити навички виконання завдань різного рівня складності.

Після опрацювання цього посібника, для закріплення теоретичних відомостей ми пропонуємо вам серію видань:

1) “Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі”.

Збірник складається з двох частин: І - “Завдання у тестовій формі з української мови”; II - “Завдання у тестовій формі з української літератури”. Усі завдання погруповано за тематичними циклами і подано за принципом ускладнення. Виконуючи тестові завдання протягом навчального року як за допомогою вчителя, так і самостійно, ви маєте змогу перевірити, як засвоїли навчальний матерів і. закріпити теоретичний матеріал при опрацювання тестових завдань.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.