Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Теорія літератури
Українська література запитання і відповіді
З яких елементів складається сюжет?
У своєму розвитку конфлікт проходить кілька етапів, відповідно до яких розрізняють експозицію, зав'язку, розвиток дії, кульмінацію і розв'язку. їх визначення та дослідження допомагає глибше охарактеризувати образи, розкрити задум письменника.
Експозиція — це та частина сюжету, в якій зображуються події, що передують конфліктові твору. В ній, як правило, читач знайомиться з головними учасниками майбутніх подій, з середовищем, у якому вони живуть, з часом та місцем дії. Традиційно до цієї частини розповіді автор включає опис обстановки, в якій відбуваються події („Настав святий вечір. В Якимовій хаті кипіла робота. В печі тріщав вогонь та сичав борщ. Олена, мати Василька, крутила голубці на вечерю. Василько сидів долі і мак до куті”.— М. Коцюбинський, „Ялинка”). Часто позиції письменник змальовує зовнішність головних героїв („За Джериною хатою, під старою грушею, на зеленій траві спав молодий парубок... Чорне волосся на голові, чорні рівні брови дуже виразно блищали на білій свиті. Запалене лице було гарне, але дуже молоде. Червоний пояс обвивавсь, наче гадюка, кругом тонкого стану. То був Джерин син Микола”;— І. Нечуй-Левицький, „Микола Джеря”). В експозиції автор розповідає про минуле героїв — їх дитинство, юність, окремі епізоди життя, що є визначальними або ж переломними у формуванні тих рис характеру героїв, які розвиватимуться в творі. Тому експозиція завжди ретроспективна.
Початок конфлікту, перше безпосереднє зіткнення сил, що дає поштовх наступному розвитку подій, фіксує зав'язка — епізод чи кілька епізодів, з яких починається дія твору. Зав'язка виявляє основні сили, задіяні в конфлікті, причину їх зіткнення, протилежність їх поглядів, інтересів, устремлінь. Визначає напрям конфлікту конкретна ситуація, в яку потрапляє чи яку створює головний герой твору, його ставлення до оточення, особливості характеру.
Поглиблюється зіткнення протилежних сил у розвитку дії. В цій основній частині сюжету змальовується загострення у стосунках конфліктуючих осіб, яке охоплює не тільки головні, а й другорядні дійові особи. В процесі розгортання подій посилюється зіткнення протилежних сил, відбуваються непередбачені ускладнення, виникають гострі, часто надзвичайні ситуації. У розвитку конфлікту найяскравіше виявляються риси характерів героїв, їх світорозуміння й життєва позиція.
Найдраматичніша точка твору називається кульмінацією. Вона вказує на шлях розв'язання основного конфлікту, на те, як складеться доля персонажів у майбутньому. Кульмінація створює умови для швидкої або поступової розв'язки, що завершує дію і знаменує собою остаточне вирішення конфлікту.
Кожен з елементів сюжету несе певне змістове навантаження. Так, експозиція дає змогу визначити тему твору, зав'язка — його проблематику, розвиток дії формулює ідею і розкриває авторське ставлення до зображуваного, кульмінація ще раз ставить проблему в оновленому, більш узагальненому вигляді, а розв'язка підпорядковується розкриттю головної ідеї твору.