Українська література - статті та реферати

Літературознавчий процес

Всі публікації щодо:
Теорія літератури

ЛІТЕРАТУРОЗНАВЧИЙ ПРОЦЕС - безперервний і дуже складний та суперечливий розвиток і окремих національних літератур, і літератури світової, що нерозривно пов’язаний із суспільно-політичним життям, розвитком інших форм ідеології та інших видів мистецтва, мовними особливостями тощо.

Національні літератури у своєму розвитку відбивають і неповторно-своєрідне, і те, що зумовлене різноманітними зв’язками , впливами та взаємовпливами інших літератур. особливо ці зв’язки між окремими літературами посилюються в процесі формування буржуазного суспільства, з розвитком економічних і культурних зв’язків між каїнами світу.

Літературознавчий процес досліджують історія літератури і літературна критика. Завдання дослідників з’ясувати закономірності переходів від однієї художньої епохи до іншої, появу і боротьбу між художніми методами, літературними напрямами і школами, еволюції, жанрів і появу нових тощо.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.