Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська література 11 клас. Рівень стандарту, академічний рівень. Плани-конспекти - В. В. Паращич 2011
Контрольна робота № 6. «Творчість П. Загребельного. Сучасний літературний процес. Російськомовна українська поезія. Література рідного краю». Тестування
Всі публікації щодо:
Дидактичні матеріали
Загребельний Павло
Тема. Контрольна робота № 6. «Творчість П. Загребельного. Сучасний літературний процес. Російськомовна українська поезія. Література рідного краю». Тестування
Мета: актуалізувати, систематизувати й узагальнити знання учнів, виявити рівень їхніх знань, умінь та навичок з метою контролю та корекції; розвивати пам'ять, удосконалювати навички аналізу літературного твору, порівняння та оцінювання літературних явищ, висловлення власних думок та вражень із посиланням на текст; виховувати повагу до літератури, її творців, прагнення до сповідування загальнолюдських цінностей.
Очікувані результати: учні знають навчальний матеріал, що вивчався, вміють аналізувати твори, характеризувати літературні явища та героїв, висловлювати власні думки в письмовій формі щодо актуальних проблем, порушених у творах, аргументуючи їх цитатами з текстів та прикладами з власних спостережень.
* Проводяться за індивідуальним планом учителя.
Обладнання: тестові завдання.
Тип уроку: контроль і корекція знань, умінь та навичок.
Хід уроку
I. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛЯРІВ. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ Й МЕТИ УРОКУ
II. ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
✵ Інструктаж щодо виконання тестових завдань.
✵ Виконання учнями контрольної роботи.
Варіант I
Початковий та середній рівні
(Кожна правильна відповідь — 1 бал.)
1. Хто із цих письменників не є творцем історичної прози:
А З. Тулуб;
Б Р. Іванчук;
X В Гр. Тютюнник;
Г Ю. Мушкетик.
2. Сучасне літературне угруповання — це:
X А АУП;
Б Аспанфут;
В ВАПЛіте;
Г ВУСПП.
3. Назвіть 2-3 сучасні українські часописи.
4. Продовжіть речення.
Постмодернізм — це …
Достатній рівень
(Кожна правильна відповідь — 2 бали.)
5. Розкрийте образ Сивоока з роману П. Загребельного «Диво».
6. Складіть тези (3-4 пункти) до теми «Українська російськомовна поезія».
Високий рівень
(Правильна, змістовна, цікава відповідь — 4 бали.)
7. Виконайте одне із завдань.
А Напишіть есе «Шляхи розвитку сучасної української поезії».
Б Напишіть твір-роздум на тему «Я і література».
Варіант II
Початковий та середній рівні
(Кожна правильна відповідь — 1 бал.)
1. Хто з названих письменників не є представником сучасної літератури:
А Ю. Андрухович;
X Б Є. Маланюк;
В О. Забужко;
Г І. Римарук.
2. Творче об’єднання 1920-х років — це:
X А «Ланка»;
Б «Пропала грамота»;
В «Червона Фіра»;
Г «Нова дегенерація».
3. Напишіть, на які дві категорії за якістю і призначенням поділяється література.
4. Продовжіть речення.
Ознаками й прийомами модернізму є: …
Достатній рівень
(Кожна правильна відповідь — 2 бали.)
5. Схарактеризуйте образ Софії Київської, змальований у романі П. Загребельного «Диво» (або образ Ярослава Мудрого).
6. Складіть тези (3-4 пункти) до теми «Література рідного краю».
Високий рівень
(Правильна, змістовна, цікава відповідь — 4 бали.)
7. Виконайте одне із завдань.
А Напишіть есе «Шляхи розвитку сучасної української прози». Б Напишіть твір-роздум на тему «Я і мій улюблений сучасний літературний герой».
ІІІ. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ
✵ Інтерактивна вправа «Мікрофон».
— Сьогодні на уроці мені вдалося.
ІV. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Повторити весь пройдений у курсі української літератури 11 класу матеріал.