Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Костецький Анатолій
Розробки уроків - Навчання грамоти - Читання 1 клас - ІІ семестр - (за підручником М. С. Вашуленка)
НАДІЙШЛА ВЕСНА ПРЕКРАСНА. Л. САВЧУК «ПРИНЕСЛИ ВЕСНУ ЛЕЛЕКИ». А. КОСТЕЦЬКИЙ «ПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНА». - ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД
Мета: вчити учнів правильно й виразно читати вірші; розвивати допитливість, інтерес до навколишнього світу; збагачувати активний словник учнів; виховувати любов до природи.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1. Мовленнєва розминка
Робота над чистомовкою
Ма-ма-ма — минула вже зима.
Оз-оз-оз — утіка від нас мороз.
На-на-на — надійшла весна.
Ки-ки-ки — дзюркотять струмки.
Ва-ва-ва — зеленіє трава.
Хи-хи-хи — прилітають птахи.
Ла-ла-ла — квітка розцвіла.
Ло-ло-ло — сонце припекло.
2. Читання текстів П. Влодека «Як гукнеш, так і відгукнеться». Л. Савчук «Квочка».
3. Робота над загадками
✵ Які ноги заввишки, такий ніс завдовжки.
Хату на хаті має, жабам рахунок знає. (Лелека)
✵ Привітанням журавля я пробуджую поля,
Небеса і ручаї та заквітчую гаї.
Відгадайте, хто вона, ця красуня чарівна? (Весна)
— Так, весна пробуджує землю від зимового сну, заквітчує гаї, наповнює струмки водою, викликає птахів у рідний край, вітається з сонечком ясним, квітами барвистими, пробуджує комах, звірів, веселить усіх людей.
III. РОБОТА ЗА «ПІСЛЯБУКВАРЕМ». (с. 28-30)
1. Опрацювання вірша Л. Савчук «Принесли весну лелеки».
1) Читання вірша вчителем.
— Звідки лелеки принесли весну?
— Що змінилося в природі з приходом весни? Знайдіть ці рядки і прочитайте.
2) Читання вірша учнями.
— Прочитайте виразно вірш. Передайте голосом веселий весняний настрій.
Фізкультхвилинка
2. Опрацювання сторінки «Читай і збагачуй свої знання і вміння». (с. 29)
1) Робота в парах.
— Прочитайте слова, дивлячись на крапку.
2) Виразне читання вірша вчителем.
— Який настрій створив у вас вірш?
3) Мовчазне читання вірша учнями.
— Які дива відбуваються з приходом весни?
4) Вибіркове читання.
— Прочитайте, як починається весна. Як вона впливає на людей?
5) Виразне читання учнями.
— Які почуття висловив поет, описуючи весну?
IV. ПІДСУМОК УРОКУ
— Чому були присвячені опрацьовані твори?
— З яким настроєм ви завершуєте урок?