ГРАЙ ЩОБ ЗАРОБЛЯТИ

Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

hashcats

#TotalHash
Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна

Всі публікації щодо:
Дидактичні матеріали

Розробки уроків - ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ 4 клас ІІ семестр - (за підручником В. О. Науменко) - 2015 рік

ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА РОЗДІЛОМ «У КРАЇНІ ДИТИНСТВА». - Жанри прози - У КРАЇНІ ДИТИНСТВА

Мета: узагальнити знання учнів за прочитаним розділом «У країні дитинства»; вчити порівнювати, співставляти прочитані твори; розвивати творчі здібності школярів, уміння узагальнювати, висловлювати оцінні судження; виховувати любов до рідного слова.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. МОВЛЕННЄВА РОЗМИНКА (див. додатковий матеріал до уроку на с. 84)

III. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ

Гра «Обличчям до обличчя».

Учні в парах повертаються одне до одного і стисло переказують уривок з повісті Олександра Дерманського «Чудове чудовисько». «Чемпіон з Баранців».

IV. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні ми завершуємо вивчати розділ.

— Пригадайте його назву.

— Розгорніть зміст підручника.

— Знайдіть вивчений розділ.

— Яким твором починається розділ?

— Яким завершується?

— Назвіть свій улюблений твір.

— Чим він вам сподобався?

V. СИСТЕМАТИЗАЦІЯ Й УЗАГАЛЬНЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ

1. Гра «Чи уважний ти читач?».

Тестування

1. Хто заблукав у лісі?

а) Ксеня і Василь;

б) Катруся і Василь;

в) Ксеня і Славко.

2. На яке свято поспішала дівчинка, коли її вдарили сніжкою?

а) 8 Березня;

б) Святого Валентина;

в) новорічний карнавал.

3. Як називалася книга, яку тато подарував Славкові?

а) «Життя тварин»;

б) «У світі тварин»;

в) «Пригоди тварин».

4. Кому тато прилаштував гойдалку?

а) Тарасикові та Ані;

б) Тарасикові та Тетянці;

в) Віталикові та Тетянці.

5. Яку ріку оспівував у своїх творах Олександр Довженко?

а) Сулу;

б) Десну;

в) Дністер.

6. Як звали маленьку лісничиху?

а) Оля;

б) Тетянка;

в) Улянка.

Відповіді: 1а; 2в; 3а; 4б; 5б; 6в.

2. Фізкультхвилинка

3. Робота в групах

— З’єднайте назву твору з автором.

Борис Грінченко

«Славко і жако».

Олесь Донченко

«Чудове чудовисько».

Михайло Слабошпицький

«Дикі каченята».

Василь Чухліб

«Ксеня».

Олександр Дерманський

«Дівчинка над струмком».

4. Гра «Пригадай твір і його автора».

✵ Але бігти серед густо порослих кущів, за руки побравшись, було зовсім погано. Ми ще трохи пробігли, поки обоє, спіткнувшись за коріння, попадали додолу. (Борис Грінченко «Ксеня».

✵ Гірка була досить крута й слизька. Видертись не неї куди було легше, ніж спуститися. (Всеволод Нестайко «Троє за парканом».

✵ По дорозі додому батько розпитував Славка, що ж він тепер знає про Африку. І Славко розповідав усе вичитане в книжках. (Михайло Слабошпицький «Славко і жако».

✵ І справді — з верби летіли парашутики чи жовті кульбабки. Поплюхалися у воду і… запищали. Та це ж каченята! (Василь Чухліб «Дикі каченята».

✵ На початку жовтня ледве помітною лісовою стежкою, яка звивалася між старезних дубів, ішла дівчинка років тринадцяти. (Олесь Донченко «Дівчинка над струмком».

✵ Я лежу на возі. Навколо, спинами до мене, дід і батько з косарями. Мене везуть у царство трав, річок і таємничих озер. (Олександр Довженко«Зачарована Десна».)

✵ — Е, а я чемпіон лісу з пластилінових баранців, — й бровою не повівши, вигадало чудовисько, спритно залазячи на підвіконня. (Олександр Дер- манський «Чемпіон з Баранців».

5. Гра «Хто краще?».

Конкурс на краще читання з пам’яті описів з прочитаних уривків повісті «Лісничиха».

VI. ПІДСУМОК УРОКУ

Гра «Закінчи речення».

✵ Сьогодні на уроці я вчився…

✵ Мені було цікаво…

✵ Свою роботу на уроці оцінюю…

✵ Урок завершую з… настроєм.

VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Відповідати на запитання рубрики «Повтори і пригадай». (с. 113).







ГРАЙ ЩОБ ЗАРОБЛЯТИ

Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Gold eagle bithub_77-bit bithub_77-bit bithub_77-bit