Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Костецький Анатолій
Літературне читання 4 клас - Конспекти уроків до підручника О. Я. Савченко - 2018
ДРУЗІ БУВАЮТЬ РІЗНІ
Матеріал уроку. Анатолій Костецький «Спішу додому».
Мета. Формувати уміння аналізувати віршовані твори; вчити учнів любити тварин; розвивати зв’язне мовлення, уяву і фантазію.
Хід уроку
I. Вправи на вдосконалення читацьких навичок.
1. Вправа на формування уміння уточнювати і розширювати висловлювання. Гра «Закінчіть речення».
Учитель починає речення, а школярі його закінчують. Передбачається, що може бути декілька варіантів відповідей.
Ходжу до школи для того, щоб…
Справжній товариш той, хто…
Я спішу додому, бо…
2. Гра «Склади із розсипанки рядки віршів».
— Прочитайте рядочки слів. Чи мають вони зміст? Складіть із розсипанки рядки віршів, які ми вивчали, беручи по одному слову з кожного рядка.
— Пригадайте назви творів. («Імена». «Дивна звичка». «В світі усе починається з мами». «Мрія».)
— Хто автор цих віршів? (Анатолій Костецький.)
II. Опрацювання вірша А. Костецького «Спішу додому».
1. Слухання вірша, який читає учитель.
— Від чийого імені ведеться розповідь у вірші?
— Чому хлопчик поспішав додому?
2. Словникова робота.
а) Читання слів, поданих аналітико-синтетичним способом.
б) Вправа на миттєве сприймання слів.
Слова на картках-блискавках: Микола, Серьога, Слава, цуценя, друзі, відмовляюсь, відмовився.
3. Повторне читання вірша мовчки.
Гра «Губи».
— Зверніть увагу, з ким зустрівся хлопчик, ідучи додому.
4. Аналіз змісту вірша. Вибіркове читання.
— Кого першого зустрів хлопчик? Що запропонував товариш?
— Доведіть, що автор ніколи не відмовляв другу.
— Що запропонував Славко?
— Доведіть словами вірша, що відмовити Славку було важко.
— Від чого ще відмовився хлопчик?
— Чому ніхто не зміг його зупинити? Прочитайте.
5. Вправи на розвиток швидкості читання.
а) Гра «Дочитай речення».
— Знайдіть і дочитайте до кінця речення, які починаються словами: «Гайда…». «Я мушу…». «Спинися…». «Та я…». «Відмовився…». «Дивуються…». «Тому що…».
б) Гра «Чи були такі речення у вірші?».
Учитель читає речення. Діти відшукують їх у тексті.
Мені після школи каже Микола. (Ні.)
Я мушу до школи швиденько іти. (Ні.)
Мене зупиняє на вулиці мама. (Ні.)
Спинися на хвильку, до тебе є справа. (Так.)
Скажи-но скоріш, чого так раптово до друзів спішиш? (Ні.)
6. Творчі завдання на основі прочитаного.
а) Робота в парі.
— Пофантазуйте, як у Сергійка з’явилося цуценя.
б) Робота в групах.
Завдання 1. Придумайте зустріч ще з двома друзями. Що вони пропонували хлопчику? Як він їм відповідав?
Завдання 2. Підготуйтесь розіграти сценку за прочитаним і складеним вами. Обміркуйте, з якою інтонацією, з яким почуттям треба читати слова Сергія і його друзів.
7. Робота в зошитах (с. 54 — 55, завд. 4 — 6).
III. Підсумок уроку.
— Який розділ вивчаємо?
— Який вірш сьогодні прочитали? Хто його автор?
— Чому цей твір включили у розділ «Людина починається з добра».
— Чи маєте ви домашню тваринку? Як ви про неї піклуєтеся?