ГРАЙ ЩОБ ЗАРОБЛЯТИ

Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

bithub_77-bit Good Game

Українська література 5 клас: Плани-конспекти уроків - Паращич В. В 2009

Тематичне оцінювання

Тема. Тематичне оцінювання.

Мета: визначити рівень знань, умінь і навичок учнів з теми з метою їх корекції; розвивати навички зв’язного мовлення, образного та логічного мислення, висловлення власних суджень з приводу прочитаного; виховувати усвідомлене ставлення до добра і зла, прагнення до самовдосконалення.

Тип уроку: контроль і корекція знань, умінь і навичок.

Обладнання: тестові завдання.

Теорія літератури: епічний твір, епітет, опис.

ХІД УРОКУ

I. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Повідомлення, теми й мети уроку.

II. ІНСТРУКТАЖ ДО НАПИСАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ

ІІІ. НАПИСАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ

Варіант І

I — II рівні

(Кожна правильна відповідь — 1 бал.)

1. Федько-халамидник з однойменного оповідання В. Винниченка часто віднімав у дітей:

а) велосипеди;

б) повітряних зміїв;

в) м’ячі.

2. Наведіть приклади епітетів із вивчених творів П. Тичини, В. Сосюри, А. Малишка, з’ясуйте їхню роль у творі.

3. Який основний художній засіб використаний у вірші П. Тичини «Хор лісових дзвіночків»?

III рівень

(Кожна правильна відповідь — 2 бали.)

1. Зробіть коротку порівняльну характеристику Івана Богуна і Яреми Вишневецького з повісті Я. Качури «Іван Богун».

2. Що ви схвалюєте у характері Степанка, а що — ні (за оповіданням Л. Смілянського «Лідер»)? Або: Опишіть голуба Лідера та його історію (коротко).

IV рівень

(Правильна ґрунтовна відповідь — 5 балів.)

Складіть діалог з уявним опонентом на тему: «Роль учителя у навчанні та вихованні підростаючого покоління».

Варіант II

I — II рівні

(Кожна правильна відповідь — 1 бал.)

1. Іван Богун, головний герой однойменної повісті Я. Качури, щоб укріпити Вінницький замок, використав:

а) прийоми античних воїнів;

б) дитячі забави — ковзанку, ліплення;

в) новітні досягнення військової техніки.

2. Наведіть приклади епічних творів, що вивчалися з даної теми, вкажіть на їхні особливості.

3. Чому вірш А. Малишка «Вчителька» став народною піснею?

III рівень

(Кожна правильна відповідь — 2 бали.)

1. Зробіть коротку порівняльну характеристику Федька і Толі з оповідання В. Винниченка «Федько-Халамидник».

2. З’ясуйте головні думки оповідання Л. Смілянського «Лідер», визначте своє до них ставлення.

IV рівень

(Правильна ґрунтовна відповідь — 5 балів.)

Складіть діалог з уявним опонентом про роль рідної природи в житті людини.

IV. ПІДСУМОК







ГРАЙ ЩОБ ЗАРОБЛЯТИ

Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Gold eagle bithub_77-bit bithub_77-bit bithub_77-bit