Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська література 8 клас - Плани-конспекти - В. В. Паращич 2010
Урок № 70. Повторення й узагальнення вивченого
Український гумор і сатира
Мета: актуалізувати знання учнів і узагальнити вивчений матеріал; закріпити вміння висловлювати власні міркування про найулюбленіші твори; виховувати кращі людські якості, усвідомлення того, що власна думка і власна позиція — важливі риси характеру особистості.
Обладнання: портрети письменників, виставка їх творів, ілюстрації до них, учнівські ілюстрації.
Теорія літератури: художній образ, художній твір, думи, філософська лірика, силабо-тонічне віршування (рими, стопи, віршовий розмір), історична поема, інтимна лірика, драматичний твір, комедія, трагікомедія, гумор, сатира, антитеза, іронія.
Хід уроку
I. Оголошення теми й мети уроку
II. Мотивація навчальної діяльності школярів
Вступне слово вчителя.
Ось і закінчилося ваше навчання у восьмому класі. Сподіваюся, художні твори, що ви з ними ознайомилися, підштовхнули вас до певних роздумів, навіть суперечок, викликали зацікавлення. Дуже хотілося б, щоб читали ви не лише для оцінки, а й для власної самоосвіти, самовиховання, врешті-решт, для власного задоволення. Тому, хто любить книгу, ніколи не буває нудно, самотньо — у нього є вірний і надійний друг. Отже, згадаємо своїх друзів!
III. Повторення й закріплення вивченого
1. Гра «Хто останнім назве вивчений у восьмому класі твір і його автора».
2. Презентація улюбленого твору, літературного героя.
3. Читання напам’ять улюблених поетичних рядків.
4. «Круглий стіл».
Учасники — «Проза», «Поезія», «Драма», «Фольклор» представляють свій жанр. Усі інші задають їм питання.
5. Вікторина.
— Назвіть двох Марусь, уславлених у нашій літературі та фольклорі. (Маруся Чурай, Маруся Богуславка.)
— Поетичний образ вірної дружини, змальований ... (у «Слові про похід Ігорів», образ Ярославни.)
— Письменниця, дочка письменниці ... (Леся Українка.)
— «Засуджений вірш» ... («Любіть Україну!» В. Сосюри.)
— «Вільні вірші» писали ... (В. Підпалий, І. Малкович.)
— Інтриги, махінації, обман, гроші, нечистий — усе це є у ... (трагікомедії І. Карпенка-Карого «Сто тисяч».)
— Неволя — воля — боротьба — життя — смерть — воля — це шлях ... (героїв повісті М. Коцюбинського «Дорогою ціною».)
— Своїми гарним личком і слабенькими ручками вона підкорила імперію. Це ... (Роксоляна.)
— Місто мрії — це ... (Прій.)
— Кінь, який учить людей ... (Білий кінь Шептало.)
— Письменники-гумористи й сатирики — це ... (В. Самійленко, Є. Дудар, С. Олійник, П. Глазовий.)
— Письменники — наші земляки — це ...
6. Визначення рейтингу успішності з літератури.
(Визначається вчителем й учнями.)
7. Гра «Дружнє коло».
(Учні стають в коло, висловлюють побажання товаришеві, що поряд, а також учителю.)
IV. Підбиття підсумків уроку