Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Міський лісопарк (твір-опис на основі особистих вражень)

Здавніх-давен люди саджали біля своїх будинків сади, городи, квіти, лікарські рослини. Але в умовах великого міста жителі не можуть вирощувати овочі і фрукти, та серед бетону і асфальту вулиць, проспектів, площ Харкова є безліч зелених островків. Це парки, сади, яскраві клумби. З-поміж усіх насаджень виділяється Лісопарк — величезний масив на околиці Харкова. Тисячі людей люблять відпочивати тут улітку, коли навколо розливається море зелені. Узимку харків’яни їздить у Лісопарк покататися на лижах і санчатах.

Наш Лісопарк — це витвір мистецтва, над яким працювали упродовж десятиліть тисячі людей. У ньому і стиль планування, і форма доріжок, і співвіднесеність груп різних дерев, і композиції квітів на клумбах свідчать про художній смакіпрацьовитість харків’ян. Наш Лісопарк схожий на картину талановитого художника, тільки художник пише своє полотно фарбами, а садівники малюють картину живими деревами, кущами та квітами.

Я люблю Лісопарк у будь-яку пору року, але найбільше мені подобається бувати тут восени, коли золоте листя дерев тихо падає на паркові доріжки. Ось там, між деревами, блищить павутинка, а трішки далі кущі глоду простягають червоні ягідки. У такі дні Лісопарком розноситься грибний дух і запах сирої землі; повітря чисте і прозоре, а тишу не порушують ні пташині співи, ні людські голоси.

Харківський Лісопарк — це справжнє чудо, витвір мистецтва, результат праці тисяч харків’ян. Хочеться вірити, що наступні покоління не тільки збережуть цю красу, а й примножать її.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.