Мегазбірка найкращих учнівських творів

Твір-опис за картиною Василя Гуріна „В. Прядна рибалить” - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 7 КЛАС

Відомий український художник Василь Іванович Гурін народився і виріс у Криму. В його творчості почесне місце посідає тема возвеличення природи. Пейзажі В. Гуріна — це музика у фарбах. На картині „В. Прядка рибалить” художник зобразив ранок, річку, рибалку, який з берега вудить рибу.

Рибалка сидить спиною до глядача. Ми не бачимо його обличчя, але постать чоловіка виказує і напружене чекання удачі, і розслаблення людини, яка зайнята улюбленою справою, зачарована ранковою тишею і спокоєм. Перед рибалкою тихо плине освітлена вранішнім сонцем річка, у якій виграють сонячні промені, відбивається густа тінь дерев, що ростуть на протилежному березі.

Верхню третину картини займає зображення сонця, яке розкинуло свої яскраві промені на півнеба, золотить річку, освітлює обриси постаті рибалки. Небо над річкою міниться темно-синіми, зеленавими, голубими барвами.

Картина дихає спокоєм, передчуттям погожого літнього дня і хорошого настрою рибалки, який, може, і не впіймає свою найбільшу в житті рибу, але, безперечно, отримає від спілкування з природою щось значно важливіше.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.