Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Твір-опис за картиною Вінсента Ван Гога „Ворони над полем пшениці”

Відомо, що за життя геніальний голландський художник Вінсент Ван Гог не продав жодної картини, адже у своїй творчості він не визнавав компромісів і не підкорювався авторитетам. Наприкінці XIX століття в живописі Західної Європи панував класицизм, а твори Ван Гога — це не відображення прикрашеної дійсності, а нескінчені пошуки самотньої людини.

Картина „Ворони над полем пшениці” різко поділена горизонтальною лінією — межею між жовтим полем і темно-синім, аж чорним небом.

Дві нижні третини полотна — це зображення пшеничного поля, з лівого кутка якого тягнуться три покручені дороги в нікуди. Художник не виписує колоски Грубими сильними мазками він створює хаос на полотні.

Над пшеничним полем — темно-синє небо і чорні ворони, які летять зграєю, а над полем розсипаються окремими темними плямами на тлі золотої пшениці.

Темне, неспокійне небо зливається в єдине ціле з полем і створює хаос, а чорні ворони лише підсилюють почуття неспокою і передчуття якогось лиха. Карти на передає невимовний сум художника, який не знаходить спокою ні в житті, ні в природі.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.