Твір-опис за картиною Вінсента Ван Гога „Ворони над полем пшениці” - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 8 КЛАС

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Твір-опис за картиною Вінсента Ван Гога „Ворони над полем пшениці” - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 8 КЛАС

Відомо, що за життя геніальний голландський художник Вінсент Ван Гог не продав жодної картини, адже у своїй творчості він не визнавав компромісів і не підкорювався авторитетам. Наприкінці XIX століття в живописі Західної Європи панував класицизм, а твори Ван Гога — це не відображення прикрашеної дійсності, а нескінчені пошуки самотньої людини.

Картина „Ворони над полем пшениці” різко поділена горизонтальною лінією — межею між жовтим полем і темно-синім, аж чорним небом.

Дві нижні третини полотна — це зображення пшеничного поля, з лівого кутка якого тягнуться три покручені дороги в нікуди. Художник не виписує колоски Грубими сильними мазками він створює хаос на полотні.

Над пшеничним полем — темно-синє небо і чорні ворони, які летять зграєю, а над полем розсипаються окремими темними плямами на тлі золотої пшениці.

Темне, неспокійне небо зливається в єдине ціле з полем і створює хаос, а чорні ворони лише підсилюють почуття неспокою і передчуття якогось лиха. Карти на передає невимовний сум художника, який не знаходить спокою ні в житті, ні в природі.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.