Чи потрібна сьогодні паперова книжка? (Твір-роздум) - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 8 КЛАС

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Чи потрібна сьогодні паперова книжка? (Твір-роздум) - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 8 КЛАС

Протягом століть поряд з людиною живе книга. Вона вчить дітей читати, розповідає про давно минулі часи, про героїв, які допомагали слабким, захищали рідну землю від ворогів. Книга — це скарбниця людського духу. Вона користувалася цілісним попитом, була найкращим подарунком на свята. Книгами захоплювалися, їх любили, ними пишалися. Люди ділилися враженнями від прочитаного, вистоювали довжелезні черги, щоб придбати цікаву книгу. Тільки у фантастичних творах можна було прочитати про те, що настануть часи, коли люди будуть позбавлятися паперових книг, адже на зміну їм прийдуть електронні бібліотеки. І ось такий час настав.

Якось у автобусі я побачив дивну картину: під вікном сидів дідусь і тримав перед собою планшет. Зацікавившись, я обережно зазирнув і зрозумів, що мій сусід читає книжку. Сучасні технології дозволяють у невеликому планшеті розмістити цілу бібліотеку. Тепер зовсім необов'язково влаштовувати в будинках важкі книгозбірні; достатньо придбати планшет і закачати все, що хочеш прочитати, щоб щодня під рукою були улюблені книги. Багато хто користується такою можливістю, але є люди, які нізащо не відмовляться від задоволення тримати в руках па перову книгу, вдихати її запах, милуватися її ілюстраціями. Звичайно, новітні досягнення роблять життя людей комфортнішим, зручнішим, насиченішим, але не треба відкидати те, чим захоплювалися і продовжують захоплюватися мільйони. Я впевнений, що на полицях у моїй кімнаті завжди стоятимуть томики Даніеля Дефо, Джека Лондона, Льва Толстого, Тараса Шевченка. Я користуюся і буду користуватися планшетом, але мою душу зігрівають книги, які не треба підключати до електромережі і в яких ніколи не сядуть батарейки.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.