Золоті рибки - хазяйки мого акваріума (твір-опис) - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 8 КЛАС

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Золоті рибки - хазяйки мого акваріума (твір-опис) - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 8 КЛАС

З давніх-давен люди одомашнювали диких тварин, які потім давали їм молоко і м'ясо, допомагали обробляти землю і перевозити вантажі, охороняли і захищалижитла. Але людині треба не лише їсти, пити й одягатися. їй потрібна радість і краса. Ось чому поряд з нами живуть золоті рибки.

Мистецтво виведення золотих рибок виникло в Китаї понад тисячу років тому. У XVII столітті їх уперше завезли в Європу. У наш час золоті рибки підкорили весь світ.

Милуючись красою золотих рибок, варто знати, що всі вони походять від звичайного карася. У моєму домашньому акваріумі живуть декілька видів золотих рибок. Ось, наприклад, комета. Вона сріблястого кольору, а хвіст, який довший за саму рибку в чотири рази, може бути яскраво-червоного або лимонно-жовтого кольору. Коли комета пропливає, то вона справді схожа на небесне тіло, адже за нею тягнеться довга яскрава стрічка хвостового плавника.

Золоту рибку танчо я називаю „червоним капелюшком”, бо на її круглій білій і олові є червоний беретик.

В акваріумі живуть декілька телескопів. Так їх назвали за булькаті очі, які виступають на чотири сантиметри. З телескопами, кометами і танчо в акваріумі мирно живуть різнокольорові вуалехвістки з розкішними хвостами, каріка, які не мають луски, перлинки з яскравою опуклою лускою.

У світі налічується понад сотню видів золотих рибок. Серед них маленькі, які живуть у домашніх акваріумах, є і справжні велетні. Ледь не до метра виростають декоративні карпи. Вони бувають білого кольору з трьома великими плямами і безліччю маленьких чорних цяточок на спині й голові, бувають білі з двома червоними лінями вздовж тіла. П'ятикілограмові карпи живуть у великих басейнах. Вони швидко звикають до людей і припливають до бортиків, коли їх годують.

Мій домашній акваріум із золотими рибками, які повільно плавають серед розкішної рослинності, — справжня окраса нашої квартири. Уся сім'я любить по- і и діти біля акваріуму, помилуватися вибагливими кольорами і формами його жителів, але годувати і піклуватися про рибок я нікому не дозволяю і все роблю сам. Звичайно, рибки — це великий клопіт, але й велика радість у домі.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.