Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Евро-2012 - свято всієї Европи (замітка в газету інформаційного характеру)

Улітку 2012 року Україна приймала гостей з Європи, адже в нашій країні проводився чемпіонат Європи з футболу. Ця подія стала справжнім святом не лише для вболівальників, а й для всіх жителів Києва, Харкова, Львова і Донецька. Під час підготовки до Євро-2012 було відремонтовано великі стадіони. Уболівальники мали можливість дивитися футбольний матч у будь-якому місці, тому що ігри транслювалися на великі екрани, які було встановлено на велелюдних міських площах.

Наші міста прикрасилися різнокольоровими прапорами, великими клумбами і яскравими квітами, увечері сяяли святкові вогні. Та найбільше захоплення виникали вболівальники, які невеликими групами ходили вулицями міст. Тут можна було зустріти химерно вдягнених голландців, розмальованих англійців, німців у коротких штанцях і швейцарців у спідницях. Вони були такі різні, але всіх їх об’єднала радість від поїздки і захоплення доброзичливістю українців. Наші гості не стримували себе: дорослі чоловіки танцювали, співали, дуділи в труби, вигукували назви своїх команд та імена улюблених гравців. Українці привітно зустрічали гостей, намагалися в усьому їм допомогти. Європейці були вражені атмосферою дружби і довір’я, яку створили наші співвітчизники.

Свято, минуло дуже швидко. Українські футболісти програли чемпіонат, але (Євро-2012 показало всьому світу, що Україна — європейська держава, а українці — привітні, життєрадісні й працьовиті люди.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.