Хто йде вперед, той змушений блукати (за творчістю Ґете, Булгакова) - ЗРАЗКИ ТВОРІВ-РОЗДУМІВ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Хто йде вперед, той змушений блукати (за творчістю Ґете, Булгакова) - ЗРАЗКИ ТВОРІВ-РОЗДУМІВ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ

Інколи істину, правильне рішення, свій життєвий шлях неможливо знайти одразу.

Я вважаю, що саме тому ті, хто шукає істину, йдуть попереду, тож і змушені блукати.

По-перше, пошук істини вимагає від людини самовідданості та самопожертви, відмови від спокою та звичного способу життя.

По-друге, шлях до істини, як свідчить світовий досвід людства, — це шлях помилок та втрат. Наприклад, для Ієшуа Га-Ноцрі, героя роману М. Булгакова „Майстер та Маргарита”, пошук істини коштував життя. А супроводжували його непорозуміння з іншими, відмова від спокійного життя на одному місці, зради тих, у кого вірив. Але навіть заради свого порятунку герой не відмовився від своїх переконань, не обрав шлях брехні.

Тяжкий шлях помилок був у Фауста, героя однойменної трагедії Гете. Він пройшов через випробування чуттєвим коханням, пиятикою та розвагами, владою, жіночою красою, грошами, перед тим як знайшов своє призначення в служінні людям.

Я готуюсь будувати життя самостійно і вважаю, що також навряд чи знайду одразу правильний шлях.

Отже, не помиляється той, хто нічого не робить. Рух уперед обов'язково пов'язаний з блуканням та помилками. І до цього має бути готовий кожен.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.