Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Будь-який справжній витвір мистецтва відображає форму присутності людини в світі

Справжнім твором я вважаю той, який пройшов крізь шар часу, крізь світогляд різних століть, той, який зачепив найчуттєвіші струни людської душі.

У центрі уваги будь-якого твору завжди людина.

Людина, тому що саме вона є матеріалом для створення будь-якого твору мистецтва.

Людина, тому що саме вона є творцем досконалих творів мистецтва.

Саме людські почуття, надії, переживання, прагнення та мрії стають основою для віршів і прозових творів, для живопису та інших видів мистецтва. Кожен може переконатися у цьому, читаючи про нещасливе кохання у вірші Г. Аполлінера „Міст Мірабо”, про небезпеку тоталітаризму в творі Т. Манна „Маріо і чарівник”, про людську самотність у новелах Ф. Кафки.

Але ми ніколи не дізналися б про злети і падіння людського духу, почуття людей з минулого часу, якби не твори видатних майстрів художнього слова та інших видів мистецтва. Безсмертні вірші Ш. Бодлера, П. Верлена, У. Вітмена, А. Ахматової та інших уславили імена своїх авторів. їх пам’ятатиме людство доти, доки існуватиме цивілізація.

Нічого не боюсь, як при мені твоя любов

Для кожної людини важливо, щоб її любили. Але ще важливіше зустріти Кохання, яке надасть тобі крила, врятує у тяжкі часи.

Моя думка така: якщо людина має щастя взаємного кохання, вона може витримати будь-які випробування.

Кохання допомагає людині витримати тяжкі випробування.

Кохання наповнює життя людини змістом, дає змогу пережити найстрашніше.

Кохання до Маргарити допомогло Майстру залишитися самим собою.

Саме Маргарита була Музою для Майстра, коли він писав свій роман, саме вона допомогла йому пережити часи переслідування, вона врятувала його рукопис і попрохала у Воланда для коханого спокою. Її кохання зробило Майстра іншою людиною.

Герою вірша Б. Пастернака „Зимова ніч” не страшні завірюхи і холод, тому що в його житті є творчість і кохання. Життя героїні вірша А. Ахматової „Сіроокий король” має сенс навіть після смерті її короля тільки тому, що залишилася часточка цього кохання — донька з сірими очима.

Вірші Ахматової мені дуже подобаються, адже вони переконливо доводять думку про те, наскільки важливе для духовного життя людини кохання, втрата якого позбавляє людину сил і надії.

Кохання дійсно дає людині можливість не боятися випробувань життя.