Простота - найкраща риса характеру людини (твір-роздум) - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Простота - найкраща риса характеру людини (твір-роздум) - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ

„Ми плачемо тому, що нам сумно, але й сумно нам тому, що ми плачемо”, — писав відомий американський психолог початку XX століття В. Джеймс. Ці слова підтверджують мудрість, що зміст визначає форму, але і від форми залежить зміст. Це важливо пам'ятати, коли замислюєшся над формами своєї поведінки, роздумуєш над тим, що має стати звичкою і що наповнить твій внутрішній світ.

У культурі багатьох народів вважається непристойним показувати всім, що у твоєму житті сталося горе. Людина не повинна нав'язувати свій стан іншим, адже і в нещасті треба зберігати гідність і залишатися по можливості привітним. Уміння в будь-якій ситуації поводити себе достойно — це справжнє мистецтво, яке допомагає жити в суспільстві.

Звичайно, ми з більшим задоволенням спілкуємося з веселою людиною, ніж з тією, яка говорить тільки про свої негаразди, не приховує свого поганого настрою. Але й нав'язливі веселощі іноді втомлюють більше, ніж ниття песиміста.

Серед моїх знайомих є хлопець, який завжди „сипле” дотепами. Я вважаю, що він не вміє себе поводити, в компанії виступає блазнем, адже його дотепи бувають недоречними і грубими. Я впевнений, що не бути смішним — це не тільки вміння поводити себе, а передусім — це ознака розуму.

Смішним можна бути навіть у манері вдягатися. Один мій знайомий ретельно підбирає краватку до сорочки, сорочку до костюма. Увесь його одяг здається ідеальним, але зовнішній вигляд викликає сміх, особливо тоді, коли він, такий вичищений і прилизаний, з'являється на дискотеці. Мені здається, що чиста сорочка, вичищене взуття, приємний запах — і твій вигляд не викличе сміху чи глузувань.

Я із задоволенням спілкуюся з людьми, які вміють вислухати, щось порадити, уміють помовчати і рідко та вчасно пожартувати. Один китайський мудрець сказав: „Нема кращої музики, ніж тиша”. Я вважаю, що найкращою „тишею в людині” є скромність, і немає нічого гіршого, ніж галасливість, пихатість, бажання бути завжди в центрі уваги, що свідчить, у першу чергу, про якісь комплекси.

Бажання завжди бути у всіх перед очима робить людину смішною і небезпечною, адже заради гострого слівця такий співбесідник здатен оприлюднити довірену тільки йому таємницю, порушити дане слово, посміятися із сокровенного. Від таких „друзів” треба триматися якнайдалі. Я вважаю, що товаришувати можна з людьми, які поводять себе скромно і ненав'язливо.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.