Три дороги (твір з елементами опису на основі особистих спостережень) - НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 6 КЛАС

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Три дороги (твір з елементами опису на основі особистих спостережень) - НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 6 КЛАС

Моя школа розташована в наймальовничішому куточку селища. Вона побудована на узвишші, а навколо ростуть фруктові дерева. Навесні наша школа потопає в піні білого цвіту, влітку будівля ховається в зелені, восени нас оточує золотий листопад, а взимку біла снігова ковдра вкриває дах, ганок, шкільне подвір'я і голі гілки саду, що зробилися схожі на пухнасті лапки зайчиків.

Від мого дому до школи пролягають три дороги, щоранку я обираю одну з них. Перша дорога тягнеться через усе село. Ідучи нею, я встигаю ще раз обдивитися всі ошатні будинки, що немов посміхаються мені вслід своїми великими чистими вікнами. На цій дорозі я зустрічаю всіх своїх друзів, вітаюся з усіма сусідами.

Друга дорога в'ється понад річкою, пробігає через лісок. Там я слухаю пташок, спостерігаю за мурахами, відпочиваю на пеньку.

Третя дорога дуже коротка. Нею я добігаю до школи за п'ять хвилин, бо вона ніде не в'юниться, а біжить між першими двома.

Щоранку я обираю одну з доріг, яка веде мене до школи, до сусідів і друзів, до нових зустрічей і вражень.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.