Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Три дороги (твір з елементами опису на основі особистих спостережень)

Моя школа розташована в наймальовничішому куточку селища. Вона побудована на узвишші, а навколо ростуть фруктові дерева. Навесні наша школа потопає в піні білого цвіту, влітку будівля ховається в зелені, восени нас оточує золотий листопад, а взимку біла снігова ковдра вкриває дах, ганок, шкільне подвір’я і голі гілки саду, що зробилися схожі на пухнасті лапки зайчиків.

Від мого дому до школи пролягають три дороги, щоранку я обираю одну з них. Перша дорога тягнеться через усе село. Ідучи нею, я встигаю ще раз обдивитися всі ошатні будинки, що немов посміхаються мені вслід своїми великими чистими вікнами. На цій дорозі я зустрічаю всіх своїх друзів, вітаюся з усіма сусідами.

Друга дорога в’ється понад річкою, пробігає через лісок. Там я слухаю пташок, спостерігаю за мурахами, відпочиваю на пеньку.

Третя дорога дуже коротка. Нею я добігаю до школи за п’ять хвилин, бо вона ніде не в’юниться, а біжить між першими двома.

Щоранку я обираю одну з доріг, яка веде мене до школи, до сусідів і друзів, до нових зустрічей і вражень.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.