Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Уроки в саду (твір-оповідання)

Щороку наша вчителька української мови і літератури проводить з нами декілька уроків не в кабінеті, а в нашому шкільному саду. Перший такий урок проходить восени, коли дерева покриваються золотим і червоним листям. Усі разом ми виходимо в сад і завмираємо від краси: кленові листочки горять, мов золоті підківки, гілочки яблунь і вишень тримають на своїх долоньках червонясті в малинових прожилках монетки.

Узимку вчителька виходить з нами в сад у найкрасивіший морозний день, коли сонце відбивається міріадами іскор від кожної сніжинки на гілках дерев.

Навесні ми проводимо урок на свіжому повітрі, коли сад стоїть у цвіту. Аромат від квіток розтікається поміж деревами, яскрава зелень трави ніби припрошує відпочити на її прохолоді.

Учні намагаються запам’ятати, як засинає земля під опалим листям, як відпочиває під товстою ковдрою снігу, як розквітає цвітом теплою весною. Після таких екскурсій ми пишемо твори-описи, у яких відтворюємо побачене і звіряємося в любові до рідної землі.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.