Всі публікації щодо:
Чубинський Павло

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Гімн великої держави - найкращий витвір українського народу

„Ще не вмерла Україна”. Ці слова в кожного українця в серці. Бо вони є початком гімну великої держави — України. Цей гімн несе в собі міць і силу нашого народу, закликає до єдності братів-українців.

Павло Платонович Чубинський — автор гімну України. Вірш, який був написаний досить швидко, підкорив серце кожного українця. Його слова відкривають душу, змушують тремтіти від могутності нашої держави. В очах представників інших країн ми ставали сильними, гордими та волелюбними, гімн кликав до єднання та братання. Він піднімає наш народ до боротьби за свободу, бо за неї покладено не одну душу й не одне тіло.

За свій твір Чубинський отримав „винагороду” від царського уряду — його вислали до Архангельської губернії, де він перебував під наглядом поліції. Автора було звинувачено „у шкідливому впливі на розум простолюду”.

Але саме цей твір спрямований у майбутнє: ми й досі із захопленням співаємо гімн нашої держави, поклавши руку на серце та відчуваючи себе часткою великого українського народу.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.