Всі публікації щодо:
Фольклор

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Кобзар - символ України („Тарасова ніч”) - найкращий витвір українського народу

Кобзарі були творцями традицій, дум. складали історичні, героїчні пісні та передавали їх нащадкам. Своє мистецтво вони виявляли супроводом — грою на кобзі, лірі або бандурі. Звідси і назви народних співців — бандуристи, лірники. Для українства творчість кобзарів настільки важливе явище, як і винахід пергаменту і і єгиптянами — для усього людства.

У своїх піснях кобзарі утверджували норми моралі, поведінки, формували світогляд українців, не забуваючи про побут, традиції, звичаї.

Кобзарі часто виступають символом України. Бо саме вони передавали найславетніші події історії своїм нащадкам. Навіть у стародавні часи, коли не було письма, народні співці вже розкривали людям красу пісні й людського слова.

У той час існували і співці, які виконували пісні, не вносячи нічого нового, багато було кобзарів-імпровізаторів, які щось змінювали у словах та музиці. А були й кобзарі-творці: вони самі створювали пісні та виконували їх.

Неможливо недооцінити внесок кобзарів в історію України, адже велику кількість творів написано саме під впливом цих славетних, обдарованих людей.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.