Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Зразки творчих робіт з розвитку мовлення - 8 клас

Покликання людини: пізнавати істину, творити добро, примножувати красу - ТВОРИ-РОЗДУМИ НА СУСПІЛЬНІ ТА МОРАЛЬНО-ЕТИЧНІ ТЕМИ

Читаючи казки в дитячому віці, ми відкриваємо для себе найголовнішу істину життя: добро завжди перемагає зло. Я вірю в це, а також вважаю, що покликання людини — нести у світ добро, постійно пізнавати щось нове, примножувати красу в різноманітних її проявах.

На жаль,’ на сьогоднішній день склалося помилкове враження, що бути добрим у сучасному світі невигідно. Підтвердженням цього є нинішнє молоде покоління. Адже, по-перше, воно вважає, що для досягнення певного успіху, кар’єрного зросту потрібно забути про всі моральні принципи і йти до поставленої мети. А, по-друге, головний життєвий девіз сучасної молоді звучить саме так: „Не переможеш — переможуть тебе“, — що, на мою думку, геть неправильно.

Я вважаю, що для того, щоб перебувати в гармонії із собою в сучасному світі, потрібно бути сильним, чесним, справедливим та цілеспрямованим, розвивати свої розумові здібності. Адже саме таким чином можна досягти життєвого успіху. Також необхідно поважати оточення та любити його, навіть якщо іноді це здається неможливим. Потрібно завжди пам’ятати головну біблійну заповідь: „Стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе“. У моєму житті є чимало людей, які дотримуються таких принципів. Це, по, перше, мої батьки, що змалку навчали, що головне — це не кар’єрний зріст і матеріальне збагачення, а вміння бути людяним. Саме вони є для мене є прикладом справжньої доброти та чистоти людського характеру. По-друге, це мої вчителі, що допомагають щодня рухатися по складній, але такій цікавій країні знань, з їхньою допомогою я постійно пізнаю щось нове, учуся ставити цілі та досягати їх.

Отже, потрібно вірити в добро, бути людяним і чесним, і тоді ваша казка неодмінно здійсниться.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.