Всі публікації щодо:
Симоненко Василь

Зразки творчих робіт з розвитку мовлення - 8 клас

На світі той наймудріший, хто найдужче любить життя (В. Симоненко) - ТВОРИ-РОЗДУМИ НА СУСПІЛЬНІ ТА МОРАЛЬНО-ЕТИЧНІ ТЕМИ

Усі ми замислюємося над питаннями: для чого ми прийшли в цей світ, чи правильно живемо, що залишимо нащадкам?

Вважаю, що головною рисою людини повинна бути духовність, яка зокрема має такі складові як повага до оточення, довіра, гуманізм, взаємопідтримка, уміння цінувати кожну мить життя. Адже життя скороминуще, тому кожен повинен визначити свій шлях у ньому, знайти своє покликання, щоб робити світ навколо себе добрішим, розвивати творчі здібності, допомагати іншим. Усі ми мріємо про комфортне життя, а душевний комфорт можна мати, лише коли не робиш кривди людям, живеш у злагоді з навколишнім середовищем. Зло спустошує душу, поступово знищуючи її. А якщо любиш людей, то й у відповідь отримаєш таке ж ставлення до себе.

Пригадую вірш В. Симоненка „Найогидніші очі порожні...“, у якому поет нагадав про найважливіші для людини речі: любити рідних, жити за законами моралі, кохати, бути чесним:

Найпрекрасніша мати щаслива,

Найсолодші кохані вуста,

Найчистіша душа незрадлива,

Найскладніша людина проста.

Життя людини не безкінечне, роки линуть дуже швидко, тому треба встигнути зробити якнайбільше добрих справ. І я цілком підтримую думку німецького філософа та письменника Гете: „Мета життя — це саме життя“. Необхідно займатися улюбленою справою, до якої маєш покликання, знайти справжнє кохання, бути незрадливим другом, вдячною дитиною для своїх батьків, взагалі — порядною людиною, на яку завжди можна покластися. Треба прагнути жити так, щоб тебе поважали. Пам’ятаймо, що кожен із нас неповторний і має право на повагу, любов, щастя і свободу.