Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Мама - Творча робота з української мови

Скільки б нам років не було, нам завжди потрібна мама... її ласка, підтримка, розуміння. Її порада чи настанова. Її любов. Найбільша, найсильніша. І ця материнська турбота народжує нову любов. Любов — оберіг для її дитини. І береже вона її від лиха, від заздрості, від горя, від хвороб. Адже любов матері — це два крила, які підтримують, коли дитині важко, лікують, коли дитині боляче, дають тепло, коли дитині холодно.

Сила материнської любові настільки велика, що вона може прощати навіть те, що не прощається, може загоювати те, що не загоюється. І спопеляє ненависть, і воскрешає віру, надію.

Тарас Шевченко писав: „Нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим...” І справді, мати та дитя — це краса...

І материнська любов прекрасна. Вона дає життя.

Материнська любов вічна. На ній тримається світ.

Любов матері владна війни зупинити, ворога спопелити, мир та спокій посіяти. Тільки б не старіли наші матері. Тільки б не сивіли їхні скроні. Тільки б діти їх завжди розуміли.

Хай же Матір Божа матерів охороняє, щиру ласку із небес хай посилає...На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.