Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Я хочу стати вчителем. Твір-роздум - Творча робота з української мови

Так! Я хочу стати вчителем. Я дуже люблю дітей. А вчитель для учнів — це друга мати. Поради вчителя, його настанови, його уроки, мудре слово залишаються у серці на все життя. Вчитель — професія творча, адже він творить особистість.

Скільки чудових виховних годин провела наша Ольга Іванівна! А скільки цікавого ми дізналися на уроках історії, географії, біології, латинської мови. А скільки доброго, мудрого і вічного засіяла в наші душі перша вчителька Галина Василівна.

За роки навчання в школі ми виросли, змужніли, зміцніли не лише фізично, а й духовно. Ми навчилися розпізнавати, де добро, а де зло, де правда, а де кривда. Навчилися любити красу рідної землі, її багатства, її людей. Завдячуємо вчителям, що ми стали не просто групою дітей, не просто класом, а міцним колективом, який розуміє проблеми один одного, який виручить, порадить, не залишить у біді. Завдяки школі, нашим вчителям ми навчились любити і розуміти життя. Доземний уклін моїм вчителям!

Так! Я хочу стати вчителем. Адже вчитель для мене — це школа знань, школа добра і любові.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.