Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Не чини людям так, як не хочеш, щоб чинили тобі. Твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень у художньому стилі - Творча робота з української мови

Чи робили ви будь-коли людям добро? Ти відповісиш: „Так”. Чинити ближнім добро може кожна людина. Адже добра, чесна людина, котра любить Господа Бога, буде чинити так, як робив це наш Творець. Вона буде допомагати ближнім, а також, на мою думку, чесна людина ніколи не залишить у біді свого друга чи ближнього. Добра людина ніколи не чинить людям зла, бо вона не хоче, щоб їй відповіли тим самим. Вона щиро вірить, що за добро їй віддячуватимуть також добром. А зло повертається до людини бумерангом.

Я погоджуюсь із твердженням, що не потрібно чинити людям так, як не хочеш, щоб чинили тобі. Ніколи не відповідай на зло злом, адже в іншому випадку світ стане жорстоким і немилосердним. Тоді не залишиться місця для добра, щирості, щастя. Отож, будьмо уважними один до одного, сіймо зерна добра, любові і терпіння у світі.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.