Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Перемогти себе. Твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень у художньому стилі - Творча робота з української мови

Що означає перемогти себе? Я колись чула вислів, що найбільша перемога — це перемога над самим собою. Чому? Я вважаю, що лінива, непосидюча людина ніколи не може перемогти себе, адже лінь її змушує не робити уроки, не допомагати батькам, бо лінощі опановують нею. І коли людина не хоче відганяти від себе лінь, то вона ніколи не відступить від неї. І це погано, тому що ця людина ніколи не зможе перемогти себе. А лінь назавжди житиме у цій людині. Щоб лінь відступила від людини, потрібно робити так, як підказує нам совість. На мою думку, лінь випробовує нас, вона нам допомагає зрозуміти, що коли ти переміг самого себе, то у тебе є неймовірна сила волі.

Отже, не потрібно допускати до себе лінь, а коли вона уже прижилась, то потрібно її якнайшвидше відганяти. Перемогти себе означає перемогти свою лінь.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.