Дощик - Творча робота з української мови

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Дощик - Творча робота з української мови

Уляна Коряцька

Одного разу на небі засумував дощик. Він був невеселий через те, що коли сонечко світить, на землі радіє усе живе — від грибочка до людини. А коли дощик падає, усе живе відразу ховається по своїх домівках. Дощик розумів, що усі зможуть змокнути, не ховаючись до хатини, але чому при його появі ніхто цього не сприймає з радістю. І саме це його дуже засмучувало.

Але одного разу сонечко так захопилося своєю славою, що це призвело до великої посухи. І сонце вирішило звернутися до дощику, який вже давним-давно не приходив на землю. Спочатку дощик не хотів іти, але збагнув, що без нього загине все живе, тому одразу погодився.

Він вийшов на небо і почав виплакувати усі сльози, які тільки могли в ньому бути. Дощик не сподівався на значне покращення в природі. Але згодом він побачив, що навколо все почало оживати. Раптово гриби почали підростати. Квіти розпускали свої пелюстки. У річках і озерах почала прибувати вода, а люди почали отримувати енергію. Вода була в цей момент для людей найсолодшою. Дощик, побачивши, яку користь він приніс, так зрадів, що цій радості не було меж.

Віддячуючи за своє спасіння, природа нагородила його різнобарвною веселкою. З того часу у світі дощик почали чекати з великою радістю.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.