Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Хлопчик і підсніжник - Творча робота з української мови

Сергій Варениця

Одного весняного дня йшов хлопчик біля поля і побачив під- сніжника. Він був зігнутий, бо сонця не було, лютував сильний мороз. Хлопчина зігнувся, відгорнув сніг, закрив підсніжник руками і почав дмухати на нього, але нічого не відбулося. Тоді він побіг додому і взяв дошки, цвяхи, молоток, повернувся назад. З цього змайстрував для підсніжника маленький будиночок. Прийшовши на другий день до квітки, він побачив, що підсніжник підняв свою голівку. З того часу стали вони найкращими друзями.

Але одного разу хлопець побачив, що будиночок розвалений, а підсніжника не було. Він дуже засмутився, але не здався.

Хлопчина постійно думав про підсніжник.

На другий рік хлопчик знову прийшов на те саме місце і побачив свого друга-підсніжника. Поміркувавши, він знайшов вихід: приніс з дому лопату, викопав підсніжник із землею і посадив його в горщик. З того часу хлопчик доглядав підсніжник і радів їхній дружбі.

Ось така неймовірна пригода трапилася з нашим героєм.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.