Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Найкращі учнівські твори

Роль книжки в житті людини - ІІ варіант

Життя людини без книжки неможливе. Коли я ще не вмів читати, я із задоволенням розглядав яскраві малюнки в книжках. А матуся читала мені коротенькі вірші та казки. Так почалося моє знайомство з книжками.

Потім, коли я пішов до школи, то зрозумів, що книжки не лише чарують, але й виховують. З книжок я багато дізнався про природу, тварин, людей... Взагалі, читаючи книжки, людина стає багатшою. Занурившись один раз у світ книжок, я вже не зміг без них жити. Книжки об'єднують людей.

Якими різними бувають книжки! Ось товстелезний том із крихітними літерами — це для дорослих і дуже розумних людей. А ось невеличка книжка з великим шрифтом. Вона для малят, щоб ті краще розрізняли літери. Згодиться ця книжка і для дідусів та бабусь, аби зручніше було читати онукам...

Я перебираю книжки в сімейній бібліотеці. Тут мої найкращі друзі, з якими так приємно зустрічатись.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.