Роль книжки в житті людини - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Роль книжки в житті людини - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Життя людини без книжки неможливе. Коли я ще не вмів читати, я із задоволенням розглядав яскраві малюнки в книжках. А матуся читала мені коротенькі вірші та казки. Так почалося моє знайомство з книжками.

Потім, коли я пішов до школи, то зрозумів, що книжки не лише чарують, але й виховують. З книжок я багато дізнався про природу, тварин, людей... Взагалі, читаючи книжки, людина стає багатшою. Занурившись один раз у світ книжок, я вже не зміг без них жити. Книжки об'єднують людей.

Якими різними бувають книжки! Ось товстелезний том із крихітними літерами — це для дорослих і дуже розумних людей. А ось невеличка книжка з великим шрифтом. Вона для малят, щоб ті краще розрізняли літери. Згодиться ця книжка і для дідусів та бабусь, аби зручніше було читати онукам...

Я перебираю книжки в сімейній бібліотеці. Тут мої найкращі друзі, з якими так приємно зустрічатись.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.