Роль книжки в житті людини - I варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Роль книжки в житті людини - I варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Знання... Це велика сила, як говорять дорослі. Мабуть, варто їм повірити, адже вони мають великий життєвий досвід. Сьогодні більшість моїх однолітків, чесно кажучи, дуже рідко відкривають книжки, крім підручників, звісно. Це легко пояснити: телевізори, музичні центри, комп'ютери, які не просто розважають, а можуть дати нам корисну інформацію. Справді, по телевізору можна подивитись не тільки розважальну, але й пізнавальну передачу. Той же реферат: його можна написати, знайшовши відповідний матеріал завдяки комп'ютеру.

Зважаючи на це, я все рівно погоджуюсь зі своїм вчителем з літератури, який стверджує, що тільки завдяки художнім творам можна розвинути свою уяву і полинути думками в минуле та майбутнє. Читаючи книжки, ми вчимося думати. Наскільки важко зрозуміти людину, яка не може висловитись, бо їй бракує слів! Врешті, книжка допомагає нам краще зрозуміти себе, адже будь-який твір розглядає споконвічні проблеми. Розмірковуючи у такий спосіб, приходиш до висновку, що книжки відіграють важливу роль в житті кожної людини. Не забуваймо про це!

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.