Всі публікації щодо:
Малишко Андрій

Найкращі учнівські твори

Оспівування ролі вчителя у навчанні та вихованні дітей (за твором „Вчителька”) - І варіант - АНДРІЙ МАЛИШКО

Образ вчителя проходить крізь життя кожного з нас. Я пам'ятаю своє Перше вересня, коли шкільний дзвінок пролунав для мене вперше. Пройшло всього чотири роки, але цей день живе у моїй пам'яті з усіма подробицями. Зараз у нас викладають багато вчителів, які вчать нас різних предметів. З одного боку, всі вчителі — різні, але з іншого — вони виконують одну дуже важливу справу: навчають та виховують нас.

У поезії „Вчителька” Андрій Малишко змальовує образ саме такої жінки, яка навчає та виховує. Минуло багато років, але автор пам'ятає свою вчительку:

   Вчителько моя, зоре світова,

   Де тебе питать?

   Де тебе зустріти?

У творі сказано про невтомну працю вчителя, яка обов'язково залишить свій слід у житті кожного учня:

  На столі лежать зошитки малі,

  І роботи час проганяє втому.

  І летять-летять в небі журавлі,

  І дзвенить дзвінок

  Хлопчику малому.

Змальовуючи образ своєї вчительки, Андрій Малишко висловлює подяку всім вчителям, які навчали, навчають і будуть навчати нас. Недарма автор передає глибоку любов і пошану до вчителя в останній строфі:

  Вчителько моя, зоре світова,

   Раднице моя

   На Вкраїні милій!

Нехай ці рядочки стануть гімном для нас, сучасних учнів!На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.