Всі публікації щодо:
Малишко Андрій

Найкращі учнівські твори

Оспівування ролі вчителя у навчанні та вихованні дітей (за твором „Вчителька”) - ІІ варіант - АНДРІЙ МАЛИШКО

Автор поезії „Вчителька” із глибокою пошаною та синівською любов'ю розповідає про свою шкільну вчительку. У поезії вчителька постає чесною, відданою своїй праці людиною. Незважаючи на тяжке життя, особисте горе, вона продовжує працювати, навчати дітей, які потім підуть у світ, стануть справжніми людьми.

Саме такі люди, як ця вчителька, виховують у своїх учнів такі риси, як справедливість, пошану до себе та інших, закладають естетичні ідеали. І чим більше дітей пройде через руки таких вчителів, тим більше нація зможе пишатися своїми синами та дочками. Треба завжди поважати своїх шкільних вчителів і не забувати їх.

А що ми знаємо про своїх учителів? Чи часто цікавимося ми їх проблемами? Чи часто їм співчуваємо? І головне — чи достатньо цінуємо святу працю вчителів? Лише коли на всі ці запитання відповімо „так”, ми будемо гідні наших других батьків — шкільних учителів.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.