Оспівування ролі вчителя у навчанні та вихованні дітей (за твором „Вчителька”) - ІІ варіант - АНДРІЙ МАЛИШКО

Найкращі учнівські твори

Оспівування ролі вчителя у навчанні та вихованні дітей (за твором „Вчителька”) - ІІ варіант - АНДРІЙ МАЛИШКО

Автор поезії „Вчителька” із глибокою пошаною та синівською любов'ю розповідає про свою шкільну вчительку. У поезії вчителька постає чесною, відданою своїй праці людиною. Незважаючи на тяжке життя, особисте горе, вона продовжує працювати, навчати дітей, які потім підуть у світ, стануть справжніми людьми.

Саме такі люди, як ця вчителька, виховують у своїх учнів такі риси, як справедливість, пошану до себе та інших, закладають естетичні ідеали. І чим більше дітей пройде через руки таких вчителів, тим більше нація зможе пишатися своїми синами та дочками. Треба завжди поважати своїх шкільних вчителів і не забувати їх.

А що ми знаємо про своїх учителів? Чи часто цікавимося ми їх проблемами? Чи часто їм співчуваємо? І головне — чи достатньо цінуємо святу працю вчителів? Лише коли на всі ці запитання відповімо „так”, ми будемо гідні наших других батьків — шкільних учителів.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.