Оспівування ролі вчителя у навчанні та вихованні дітей (за твором „Вчителька”) - ІІІ варіант - АНДРІЙ МАЛИШКО

Найкращі учнівські твори

Оспівування ролі вчителя у навчанні та вихованні дітей (за твором „Вчителька”) - ІІІ варіант - АНДРІЙ МАЛИШКО

Вірш Малишка „Вчителька” розповідає про долю вчительки, про її невтомну працю, про життя, віддане дітям і школі. Все її життя пов'язано зі школою, бо у неї немає родини. Її обидва сини загинули на війні, тому учні — вся її сім'я. Втому вона проганяє новою роботою — перевіркою зошитів. З року в рік діти закінчують школу і йдуть у великий світ. У вірші автор порівнює їх з пташенятами, які підросли і полетіли з гнізда. А вона залишається і „знов та ж доріжка в клас”, наступні учні потребують її уваги, допомоги. Ні тяжкі випробування долі, ні довга праця не схилили вчительку. Вона посивіла, але постать її „несхила”. Вчителька не тільки вчить дітей шкільним наукам. Вона своїм життям вчить їх жити. А нагородою їй стають учні, які чогось досягли в житті. Малишко писав в цьому вірші про свою вчительку і водночас про всіх учителів.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.