Чи хотів би я мати такого друга як Ігор? (за оповіданням „Вірний”) - ІІІ варіант - МИХАЙЛО ЧАБАНІВСЬКИЙ

Найкращі учнівські твори

Чи хотів би я мати такого друга як Ігор? (за оповіданням „Вірний”) - ІІІ варіант - МИХАЙЛО ЧАБАНІВСЬКИЙ

Ігор — один з героїв оповідання М. Чабанівського „Вірний”. Це добрий, чутливий хлопець. Він не може дивитись, як сусідський хлопець Тимко мучить цуценя, і віддає всі свої іграшки, щоб спасти тварину. Він, хоч і міський, добре розбирається у поведінці тварин. Хлопчик дуже добре ставиться до цуценяти і той, у відповідь на турботу, ласку, вірний маленькому хазяїну. А сусідський хлопчик Тимко б'є свого песика. Тому тваринка не плаває, не стає на задні лапи, всього боїться. Поступово під впливом Ігоря Тимко стає уважнішим до братів наших менших, не руйнує гнізд. І навіть змайстрував и встановив з Ігорем шпаківню. Але Ігор, не дивлячись на те, що Тимко почав виправлятись, не хотів зраджувати свого друга Вірного і віддавати його Тимкові, коли їхав додому.

Мені сподобався Ігор, бо він справедливий, не кривдить слабких, захищає тварин. Я б хотів мати такого друга, як Ігор.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.