Чи хотів би я мати такого друга як Ігор? (за оповіданням „Вірний”) - ІІ варіант - МИХАЙЛО ЧАБАНІВСЬКИЙ

Найкращі учнівські твори

Чи хотів би я мати такого друга як Ігор? (за оповіданням „Вірний”) - ІІ варіант - МИХАЙЛО ЧАБАНІВСЬКИЙ

Оповідання „Вірний” розповідає про хлопчика Ігоря, який забрав до себе маленьке цуценя від Тимка, рудого хлопця, який мучив собаку. Автор змальовує Ігоря як добру, порядну людину. Ігор любить тварин, він не робить їм прикростей, як робив це Тимко. Він дуже любить свого собаку, навчає й Тимка, щоб той не чіпав гніздечка ластівок та буслів. Ось так із спілкування народжується дружба між людиною і твариною. Звичайно ж, той, хто вміє любити і поважати цуценя, здатен на справжню дружбу з людиною.

Мені здається, що такий хлопець, як Ігор, завжди прийде на допомогу не лише тварині чи птаху, але й людині. І тому я хотів би, щоб у мене був такий друг. На такого друга завжди можна покластися, він підтримає тебе у скрутній ситуації і порадіє за тебе в щасливу годину. Мені хотілось би, щоб таких людей, як Ігор, було якнайбільше.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.