„Бережімо мир на землі!” (за поезією „Салюти миру”) - ІІ варіант - ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО

Найкращі учнівські твори

„Бережімо мир на землі!” (за поезією „Салюти миру”) - ІІ варіант - ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО

Для людей, які зазнали усі жахи війни, нема більшого щастя як перемога над ворогом. Війна, ніби ненажерливий звір, забирає у мільйонів людей життя. І хтось з цих людей був чиїмсь сином, чиїмсь братом, чиїмсь батьком... І яких тяжких страждань зазнали їхні матері, сестри, жінки, коли не дочекалися їх по закінченню війни. Отже, перемога дісталася людям через великі страждання, море сліз та крові. І поезія „Салюти миру” закликає нас, сучасне покоління, щоб ми не забували про це, закликає берегти мир, який з такими втратами було завойовано.

 Їх життя, їх помисли високі,

 Котрим не судилось розцвісти,

 Закликають мир ясний і спокій,

 Як зіницю ока, берегти.

Наші сучасники мають усвідомлювати, що мир на всій Землі — то є великий дар. Лише талановиті й чесні політики спроможні досягти загального миру. Але й кожен з нас має змогу докласти власних зусиль до приборкання дракона війни. Пам'ятаймо, якою ціною здобула перемогу Україна, адже пам'ять про минуле — велика сила, могутніша за всі бомби й гармати.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.